26 червня 2026, 12:30
Участь в урочистостях взяла директорка Департаменту культури і туризму ПОВА Ірина Удовиченко. Вона привітала випускників із важливою подією та побажала натхнення, професійного зростання і невичерпної віри у власні сили.
Завершенням урочистостей став гала-концерт випускників. Яскравий підсумок навчання та ще одне підтвердження високого рівня підготовки фахівців мистецької галузі.
Цей день став символічною межею між студентськими роками та початком професійного шляху. Позаду залишилися роки наполегливого навчання, творчих пошуків, концертів, вистав, конкурсів, хвилювань і перемог. Попереду – нові сцени, нові звершення та нові можливості для реалізації таланту.
Вручення Дипломів 2
Вручення Дипломів 4
Вручення Дипломів 3
Вручення Дипломів 5
Підпишіться, щоб отримувати листи.