Заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко розповів журналістам про підручники та посібники, які випустили полтавські освітяни останнім часом.
«Полтавська академія неперервної освіти імені М.В. Остроградського підготувала посібник про роботу освіти області, де є прогнозовані освітні втрати через об’єктивні причини, певний аналіз роботи галузі. І ми зараз працюємо з учнями 6-8 класу, щоб діти готувалися до тестування не у випускних класах, а завчасно, – розповів Антон Чубенко. – Над системою подолання освітніх втрат на Полтавщині працюють спеціалісти 5 центрів. І разом із міжнародними партнерами постійно працюємо над тим, щоб навчальний процес був безперервним і якісним».
Про успіхи полтавських випускників під час складання НМТ у 2025 році розповів директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.
«Цього року по Полтавській області була доволі висока явка учасників на НМТ – 92%. Разом із освітянами ми здолали наступний виклик – організація роботи тимчасових еказменаційних центрів. В області цьогоріч з’явився ще один округ і сформовано 8 нових ТЕЦ. Вони показали свою ефективність, – розповів Олександр Сидоренко. – Уперше за всі роки проведення НМТ кількість тих, хто прийде на додаткову сесію по області, мінімальна. Всього 150 учасників не змогли пройти основну сесію».
Нагадаємо, що в області 62 випускники закладів освіти отримали найвищу оцінку за попередніми підсумками НМТ-2025. Учениця Миргородського ліцею імені Т. Шевченка досягла 200 балів відразу з чотирьох предметів. Це перший 100% результат можливої кількості набраних балів за всю історію НМТ для Полтавської, Харківської і Сумської областей.
Олександр Сидоренко також проаналізував досягнення інших учасників НМТ та загалом закладів освіти області. Та роз’ясним, над чим працювати педагогам, щоб результати учнів у подальшому були високими.
Детальніше дивіться у відео.
Підпишіться, щоб отримувати листи.